VIDALI FINISHING

Vidali Finishing jest włoskim partnerem firmy interMASZ. Swoje doświadczenie zdobyte w ciągu 30 lat pozwala na wspólne obsługiwanie klientów, zapewniając kompletne rozwiązania od projektu lakierni od podstaw po integrację gotowych rozwiązań lakierniczych z linią produkcyjną. Najnowsza technologia prowadzi do pełnego wykorzystania doświadczenia personelu oraz automatyzacji w systemach lakierniczych. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, komputer sterujący przechwytuje ruchy operatora i optymalizuje proces malowania.

Proponowane rozwiązania automatycznych systemów lakierniczych pozwalają na pracę bezobsługową. System lakierni usprawnia proces impregnacji, malowania, szlifu międzyoperacyjnego, suszenia i składowania, co pozwala na oszczędzenie przestrzeni produkcyjnej i kapitału ludzkiego. Lakiernia przygotowana jest do wydajności, którą oczekuje klient.

Projekt przygotowany jest pod pełną automatyzację, to znaczy linię lakierniczą z robotem malarskim Vidali. Nasza oferta pozwala również projektować linie lakiernicze bez robota lub umożliwia wdrożenie samego robota w istniejący system lakierniczy, który klient obecnie posiada w swojej fabryce. Istnieje możliwość zintegrowania jednego lub wielu robotów z dowolną ilością pomp i pistoletów oraz systemów mieszania farb. Całość można zamontować na ruchomej konstrukcji na ziemi lub pod sufitem.