SERWIS MASZYN CNC

Jak ważne jest wsparcie serwisu, wie każdy klient, który chce zapewnić bezpieczeństwo swojej produkcji. Wszystkie używane maszyny CNC znajdujące się w ofercie firmy interMASZ, objęte są 3-tygodniowym protokołem przeglądu, który dokonywany jest w naszej centrali w Toruniu.

Procedura sprawdzenia, wymiany koniecznych komponentów oraz testów odbiorczych, minimalizuje ryzyko postojów i awarii. Dodatkowo dostawa obrabiarki objęta jest kompleksową usługą wdrożenia: ustawienia, podłączenia, rozruchu, testu odbioru i szkolenia personelu klienta.

Wszystkie maszyny zakupione w firmie interMASZ objęte są 12 miesięczna gwarancją wsparcia serwisu, żeby zapewnić komfort produkcji i bezpieczeństwo całego procesu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta możliwa jest również płatna usługa serwisowa dla maszyn pracujących w Polsce. Dotyczy to marek maszyn przez nas wspieranych.

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ FIRMIE interMASZ?

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawne działanie każdej maszyny CNC.

100%

Nasi wykwalifikowani technicy wykonują wszystkie naprawy przy użyciu części pochodzących od renomowanych i sprawdzonych dostawców.

100%

Serwisanci firmy interMASZ przestrzegają wysokich standardów jakości, postępują zgodnie z określoną listą kontrolną oraz respektują wszystkich procedur bezpieczeństwa.

100%

JAKIE USŁUGI ŚWIADCZY FIRMA interMASZ?

Uruchomienie i relokacja maszyn

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Przegląd i modernizacja obrabiarek CNC

Przegląd diagnostyczny maszyn CNC

Usługowy serwis maszyn rekomendowanych

Upgrade maszyn CNC przez instalację środowisk CAD/CAM