CMA ROBOTICS

CMA ROBOTICS projektuje, produkuje i instaluje szeroką gamę systemów i robotów do malowania przemysłowego. Zapewnia kompletne rozwiązania od projektu do integracji.

Gwarantuje najnowocześniejszą technologię: wykorzystuje doświadczenie personelu i pozwala na automatyczne wykonanie. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, komputer sterujący przechwytuje ruchy operatora i powtarza je z pożądaną prędkością.
W oparciu o proponowane rozwiązania CMA zapewnia programowanie punkt-punkt, offline i samodzielne generowanie programów za pomocą zaawansowanych komputerowych systemów wizyjnych.

Doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 25 lat, profesjonalizm, kompletna obsługa i technologia na wysokim poziomie to charakterystyczne cechy, które sprawiają, że CMA ROBOTICS przoduje w dziedzinie robotów malarskich i lakierni.

CMA oferuje gamę robotów lakierniczych do wysoko wyspecjalizowanej automatyki przemysłowej, które posiadają wszelkie wymagane międzynarodowe certyfikaty. Zapewnia również doskonałą integrację różnych urządzeń niezbędnych do optymalnego działania proponowanych rozwiązań.

Roboty malarskie CMA doskonale dostosowują się do różnych potrzeb w wielu branżach. Istnieje możliwość zintegrowania jednego lub wielu robotów z dowolną ilością pomp i pistoletów oraz systemów mieszania farb. Całość można zamontować na ruchomej konstrukcji na ziemi lub pod sufitem.